منو

راهنمای دریافت پشتیبانی گلدیران

ما در گلدیران همواره آماده پاسخگویی هستیم. شما می‌توانید برای ارسال درخواست‌های خود از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 • محصولات الکترونیکی به دلیل پیچیدگی‌های فنی، باید بطور صحیح و با رعایت نکات فنی نصب شوند. بعد از خرید دستگاه کافیست از طـریق بخش «درخواست نصب» خواسته خود را اعلام نمایید، نزدیک‌ترین تکنسین با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی در روز و ساعت مورد توافق برای نصب دستگاه مراجعه خواهد کرد.

  در صورت بروز هرگونه خرابی برای دستگاه، می‌توانید ایراد دستگاه خود را از طریق بخش «درخواست تعمیر» به ما اعلام نمایید تا تکنـسین‌های مجـرب در سریعترین زمان در محل شما حاضر شوند.

 • تشخیص کارت گارانتی اصل از تقلبی موضوعی بسیار مهم است که جهت اطمینان از صحت گارانتی دستگاه (گارانتی اصل گلدیران) می‌توانید از طریـق بخش «کنـترل اعـتبار گارانـتی دسـتگاه» استعلام نمایید.

  گلدیران به شما این امـکان را می‌دهد تا مدت زمان گارانتـی محصولات خود را افزایـش دهید. برای ایـن منـظور، به بخش «درخواسـت تمدید گارانتی» مراجعه کنید تا کارشـناسان ما با شما تماس گیرند.

 • انجام سرویس‌های دوره‌ای برای محصولات خانگی و صوتی تصویری باعث می‌شود تا عملکرد دستگاه بهبود و طول عمر آن نیز افزایش یابد. پس از ثبت درخواست خود در بخش «سرویس‌های دوره ای» تکنسین‌های ما به محل شما مراجعه خواهند کرد.

 •  

  یادگیری و کار با برخی از فن‌آوری‌های محصولات در نحوه استفاده صحیح از آنها بسیار تاثیرگذار است. از این رو گلدیران کلاس‌های آموزشی محصولات را برای خریداران برگزار می‌کند، می‌توانید درخواست خود را از طریق بخش «ثبت نام در کلاس آموزشی» برای ما ارسال نمایید، بعد از ثبت، در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

 • شنیدن نظرات و انتقادات شما، کمـک بزرگی برای رفع مشکلات احتمالی فرآیندهای کاری ما محسوب می‌شود. پیشنهادات خود را از طریق بخش «نظرات و انتقادات» ارسـال بفرمایید تا موضـوع را بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام نماییم.

فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی ال جی سنتر
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی ال جی سنتر

سال نو مبارک!

لازم به تذکر است با توجه به تعطیلی فروشگاه از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین کلیه اجناسی که از تاریخ ۲۷ اسفند تا ۱۳ فروردین ثبت سفارش می‌شوند از تاریخ ۱۴ فروردین به بعد ارسال خواهد شد.
فروشگاه ال جی سنتر سال خوبی را برای شما آرزو می‌کند.