نماد اعتماد الکترونیکی

نماد ساماندهی

logo-samandehi

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

تولید کننده‌ها

تاریخ انتشار: 98/02/15
نمایش: (387)

راهنمای دریافت پشتیبانی

ما در گلدیران همواره آماده پاسخگویی هستیم. شما می‌توانید برای ارسال درخواست‌های خود از لینک‌های زیر استفاده کنید.

     درخواست نصب و تعمیر:

http://www.goldirancs.ir/serviceRequestGCS

محصولات الکترونیکی به دلیل پیچیدگی‌های فنی، باید بطور صحیح و با رعایت نکات فنی نصب شوند. بعد از خرید دستگاه کافیست از طـریق بخش «درخواست نصب» خواسته خود را اعلام نمایید، نزدیک‌ترین تکنسین با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی در روز و ساعت مورد توافق برای نصب دستگاه مراجعه خواهد کرد.

در صورت بروز هرگونه خرابی برای دستگاه، می‌توانید ایراد دستگاه خود را از طریق بخش «درخواست تعمیر» به ما اعلام نمایید تا تکنـسین‌های مجـرب در سریعترین زمان در محل شما حاضر شوند.

     تمدید و کنترل اعتبار گارانتی:

http://www.goldirancs.ir/fa/WarrantyEndDate/12855/wrranty-check

تشخیص کارت گارانتی اصل از تقلبی موضوعی بسیار مهم است که جهت اطمینان از صحت گارانتی دستگاه (گارانتی اصل گلدیران) می‌توانید از طریـق بخش «کنـترل اعـتبار گارانـتی دسـتگاه» استعلام نمایید.

گلدیران به شما این امـکان را می‌دهد تا مدت زمان گارانتـی محصولات خود را افزایـش دهید. برای ایـن منـظور، به بخش «درخواسـت تمدید گارانتی» مراجعه کنید تا کارشـناسان ما با شما تماس گیرند.

     سرویس های دوره ای:

http://www.goldirancs.ir/serviceRequestGCS

انجام سرویس‌های دوره‌ای برای محصولات خانگی و صوتی تصویری باعث می‌شود تا عملکرد دستگاه بهبود و طول عمر آن نیز افزایش یابد. پس از ثبت درخواست خود در بخش «سرویس‌های دوره ای» تکنسین‌های ما به محل شما مراجعه خواهند کرد.

     ثبت نام در کلاس های آموزشی:

http://www.goldirancs.ir/fa/InsertService-6

یادگیری و کار با برخی از فن‌آوری‌های محصولات در نحوه استفاده صحیح از آنها بسیار تاثیرگذار است. از این رو گلدیران کلاس‌های آموزشی محصولات را برای خریداران برگزار می‌کند، می‌توانید درخواست خود را از طریق بخش «ثبت نام در کلاس آموزشی» برای ما ارسال نمایید، بعد از ثبت، در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

     نظرات و پیشنهادهای شما:

http://www.goldirancs.ir/CSPages/registerCounsel.aspx

شنیدن نظرات و انتقادات شما، کمـک بزرگی برای رفع مشکلات احتمالی فرآیندهای کاری ما محسوب می‌شود. پیشنهادات خود را از طریق بخش «نظرات و انتقادات» ارسـال بفرمایید تا موضـوع را بررسی کرده و نتیجه را به شما اعلام نماییم.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*